Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 20:50 Bu haber 4201 kez okundu
 
Ünlü oyuncudan kötü haber!
MAGAZİN Haberi
Ünlü oyuncudan kötü haber!

Leyla Bilginelʹden kötü haber geldi. Amerikaʹdaki sperm bankasına başvurarak anne olan ve daha sonra Phuketʹe yerleşen oyuncu Leyla Bilginel, sivrisinek ısırması nedeniyle yaşam savaşı veriyor. Bilginel haberi, ˮDua edin ne olur bana bir an önce iyileşeyim..! Çok hastayım. Çok konuşamıyorum. Sadece buralara gelenler dikkat etsin lütfen. Sivrisinekten bulaşan bir hastalık, ölümcül... ˮ notuyla duyurdu. LEYLA BİLGİNEL KİMDİR? Leyla Bilginel, 21 Aralık 1977 tarihinde Ankaraʹda doğdu. Ankara Hacettepe Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi. Leyla Bilginel, 2007 yılında ABDʹde New Yorkʹta bir sperm bankasından aldığı spermle hamile kalarak, bu şekilde bebek dünyaya getiren ilk Türk olmuştur. Oğlunun adı Serkan Kayraʹdır.

Haber spikeri olarak iş yaşamına başladı. İki yıl yaptıktan sonra bıraktı. Ankaraʹda Hacettepe Üniversitesi İşletme bölümünde okurken, iki yıl devlet tiyatrolarından oyunculuk eğitimi de aldı. Ardından önce reklam filmleri, katalog çekimleri derken oyunculuğa başlamış oldu. Çeşitli dizi filmlerde görev aldı.

2013 yılında ˮSevme Yanarsınˮ adlı tiyatro oyununda görev almıştır. Charles Dyerʹin ˮTaşralıˮ oyunundan esinlenerek Özdemir Çiftçioğlu tarafından sahneye konulan ˮSevme Yanarsınˮ oyununda Leyla Bilginel, Onur Şenay ve Genco Çağlar ile birlikte sahneye çıktılar.

 

HaberTürk

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünlü, oyuncudan, kötü, haber!,
Yorumlar
Haber Yazılımı