Haber Detayı
01 Ocak 2018 - Pazartesi 15:56 Bu haber 1635 kez okundu
 
Müzik Dünyasında Fırtına Gibi Esmeye Başlayan Mahmut Görgen
MÜZİK Haberi
Müzik Dünyasında Fırtına Gibi Esmeye Başlayan Mahmut Görgen

Son zamanlarda müzik camiasında dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Prodüktör / DJ Mahmut Görgen ve solist İbrahim Karabulut "Sen" adlı parçalarına klip çektiler.

Prodüktör / Dj Mahmut Görgen’in aranjesini yaptığı İbrahim Karabulut’un sesiyle hayat bulan ‘’Sen’’ isimli şarkı spotify, deezer, itunes dahil bütün dijital platformlardan dinlenebilir.

Eleştirmenlerin 'Müzik dünyasında kendisine iyi bir yer bulacak' diye yorumladığı genç sanatçı Görgen'in, yeni klip şarkısı ''Sen'' bu kışın hit parçası olmaya aday. Sevgiliyi davet içeren sözleri bulunan  'Sen' şarkısı özellikle gençlerin diline düşecek. Tüm dijital platformlardan ulaşılabilinen şarkı klibiyle birlikte sosyal medya ve ekranlarda yer almaya başladı.

Mahmut Görgen 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Müziğin hiç bir zaman eksik olmadığı bir ailede büyüdü. Son 4 senedir başta Akdeniz bölgesi olmak üzere bir çok otel, beach club ve özel organizasyonlarda DJ olarak performans göstermeye devam ediyor. Nisan ayında çıkarttığı 'Kalbimin Sahibine' isimli şarkısından sonra şimdi de 'Sen' şarkısıyla müzikseverlerle buluştu.

Son günlerde kanalımızda en çok istek alan şarkılardan biri olmayıda başaran Mahmut Görgen'e başarılar diliyoruz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Müzik, Dünyasında, Fırtına, Gibi, Esmeye, Başlayan, Mahmut, Görgen,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı