Haber Detayı
03 Temmuz 2018 - Salı 17:41 Bu haber 3208 kez okundu
 
Gökçe'den Yeni Klip
GÖKÇE’NİN “KIRMIZI KURDELE” ALBÜMÜNÜN DÖRDÜNCÜ VİDEO KLİBİ: “AŞIK OLMAK İSTEMİYORUM
MÜZİK Haberi
Gökçe'den Yeni Klip

Gökçe’nin Pasaj Müzik etiketli “Kırmızı Kurdele” albümünün dördüncü video klibi “Aşık Olmak İstemiyorum” 2D Animasyon tekniği kullanılarak hazırlandı.

 

“Her zaman istediğim bir şeydi, bu şarkıma kısmet oldu. Heyecanlı ve mutluyum“ diye duygularını dile getiren Gökçe’nin izleyenleri şaşırtacak video klibi; 3 ay süren çalışmalar sonunda tamamlandı.

 

Gökçe’nin kırmızı kurdelesi, motoru ve kedisi...

 

Klip hikayesi; Gökçe ve hayatına dokunan kırmızı kurdeleden oluşturuldu. Klibin başında Gökçe’nin saçından uçan kırmızı kurdele çeşitli yerlere gitse de soyut olarak hayatına dokunuşları ve kurdelenin peşinde ilerleyişini konu alıyor.

 

Klip hikayesi oluşturulduktan sonra, Gökçe’nin çeşitli açılardan fotoğrafları çekilerek animasyon çizimleri oluşturuldu. Ardından arka plan ve objeler çizildi. Hikayede yer alan objeler de Gökçe’nin hayatında büyük yere sahip detaylardan çıkarıldı. Ortam çiziminde ve kıyafetlerde, Gökçe’nin tarzı olan bohem hava hakim. Ayrıca Gökçe’nin hayatının büyük bir bölümünü geçirdiği kedisi Kirloş ve severek kullandığı scooter motor da çizilerek klipte yerlerini aldılar.

 

Dijital Marka Ajansı: Gizli Medya

Genel Koordinatör: Serdar Sağlam

2D Animasyon: Mert Ercan, Cem Ilgazlı

Görsel Tasarım: Mehmet Can Sevgiç

Şarkı İndirme Linki WAVhttps://we.tl/tJkEsNr1mY

Video Klip MXF: https://we.tl/WIvGT88RrS

Video Klip MP4https://we.tl/Hlk1JPwG9Y

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gökçe'den, Yeni, Klip,
Yorumlar
Haber Yazılımı