Haber Detayı
23 Aralık 2017 - Cumartesi 13:59 Bu haber 6837 kez okundu
 
Erhan Çelik’in Sarmaş Dolaş Görüntülendiği Kadın Fikret Orman’ın Eski Eşi Sedef Orman Çıktı
MAGAZİN Haberi
Erhan Çelik’in Sarmaş Dolaş Görüntülendiği Kadın Fikret Orman’ın Eski Eşi Sedef Orman Çıktı

Gülben Ergenʹden olaylı bir şekilde boşanan haber spikeri  Erhan Çelik ile  Beşiktaş Başkanı  Fikret Ormanʹın eski eşi Sedef Orman yeni bir aşka yelken açtı. Çift şimdilik aşklarını gizlese de birlikte ilk fotoğrafları medyaya sızdı. DAVETTE TANIŞMIŞLAR Erhan Çelik ile Sedef Ormanʹın (Zaim) aşkı birkaç hafta önce başladı. Bir etkinlikte tanışan ikilinin birbirlerinin telefonunu aldıkları, kısa süren mesajlaşmadan sonra da buluşmaya başladıkları öğrenildi. "SEDEF KAPLI BİR HAYAT" Erhan Çelikʹin, 24 Kasım Öğretmenler Günüʹnde  Twitter hesabından yaptığı "Her şeyden geçip sedef kaplı bir hayatta biriktirmeye başladığım umutlarım var artık. Hayatı öğreten herkesin öğretmenler gününü kutlarım" şeklindeki paylaşımı da bu aşkı doğrular nitelikte.  Erhan Çelikʹin "Sedef kaplı bir hayat" benzetmesi Sedef Ormanʹa bir gönderme olarak algılandı.
YAKIN ÇEVRE İLİŞKİYİ DOĞRULADI Çiftin samimi şekilde görüntülendiği fotoğrafın da bir davette çekildiği konuşuluyor. Sedef Ormanʹın yakın çevresi bu aşkı "Evet, görüşüyorlar henüz çok yeni bir ilişkideler" ifadesiyle doğruladı. INSTAGRAMʹDAN YORUM YAPTI Erhan Çelikʹin  Instagramʹdan Sedef Ormanʹın fotoğrafına yaptığı yorum da aşk haberlerinin doğru olduğunu kuvvetlendirdi.
MARDİNʹDE HAFTA SONU TATİLİ Erhan Çelik ve Sedef Orman, hafta sonunu  Mardinʹde birlikte geçirdi. Mardius  Konak Oteliʹnde kalan çift, Mor Gabriel Manastırıʹnı da ziyaret etti. Sedef Orman,  Instagramʹdan  Mardinʹde kaldıkları otelin fotoğrafını paylaşıp altına "Bir masalın içindeymiş gibi" diye yazdı. Bu arada takipçileri de aynı fotoğrafın altına "Erhan Çelikʹle birlikte olduğunuz haberleri var, tebrikler" diye yazdı. İkilinin yakalandığı kare:
Twitter,Gülben Ergen,Erhan Çelik,Fikret Orman

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erhan, Çelik’in, Sarmaş, Dolaş, Görüntülendiği, Kadın, Fikret, Orman’ın, Eski, Eşi, Sedef, Orman, Çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı